ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13095507
nr 1309 5507
Sent 1800-tal, 180x82 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:30:13
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.400 kr